چگونه چراغ خواب بسازیم؟

0
3444

چگونه چراغ خواب درست کنیم؟ کار سختی شاید به نظر برسد ولی انگونه که فکر می کنید هم سخت نیست. تصویر بالا را که مشاهده می کنید که شبیه به یک چراغ خواب گران قیمت برنجی است تنها با چند ترفند و مقداری وسایل دور ریختنی تهیه شده است. این چراغ خواب احتیاج به وسایل عجیب و غریب ندارد و امروز ما در هاو کن یو به صورت مرحله به مرحله و خیلی ساده همه مراحل را تا ساخت آن توضیح می دهیم. برای ساخت این چراغ خواب با ما همراه باشید.

تجهیزات مورد نیاز:
  • اسباب بازی و اشیا مختلف
  • رنگ اسپری نقره ای یا طلایی
  • چسب نواری
  • چسب قوی
  • روزنامه و سمباته
  • لامپ و پایه چراغ خواب

FINP2Z8I7CCCI8A.LARGE

مراحل:

 

1) پایه را سمباته و چسب کاری کنید

در ابتدا شما میبایست از پایه چراغ خواب های قدیمی استفاده کنید و سپس قسمت بالای آن را جایی که لامپ بر روی آن سوار می شود و هچنین سیم آن را با چسب و روزنامه خوب بپیچانید تا رنگ بر روی آن ننشیند. حال برای آن که رنگ بهتر بر روی خود پایه بنشیند و به راحتی رنگ جدا نشود بهتر است با سمباته آن را کمی سمباته بزنیم.

FVEE3DYI7CCCIAT.LARGE

۲) اسباب بازی ها و اشیا را به هم بچسبانید

حال باید مطابق با سلیقه و ذوق خود شروع به چیدن اسباب بازی ها و سایر اشیا دور تا دور پایه کنید. شاید این بخش برای شما کاربران هاو کن یو کمی بیشتر وقت بگیرد ولی کاری نیست که از پس آن بر نیایید. برای این کار از اسباب بازی ها یا اشیائ بزرگتر به عنوان ستون کمک بگیرید و سپس سایر اسباب بازی ها را دور تا دور بچسبانید. برای انجام این کار شاید احتیاج باشد قبل از اینکه آن ها را با چسب پر قدرت بچسبانید ابتدا با چسب نواری کنار یکدیگر فیکس کنید و سپس با چسب سریع و قوی ان ها را بچسبانید. برای اینکه بهتر این وسایل بچسبند میتواند محل اتصال آن ها که پلاستیکی هم هستند را کمی سمباته بزنید. در نهایت باید به شکل زیر برسید.

F4NSWXJI7CCCILK.LARGE

3) شروع به رنگ زدن کنید

حال که از خوب چسبیدن و یکپارچه شدن اشیا به پایه و یکدیگر و یکپارچه شدنشان اطمینان حاصل کردید میبایست شروع به رنگ زدن پایه و آستر با اسپری کنید. حواستان باشد که تمامی مناطق را به خوبی اسپری کنید و مکانی از قلم نیفتد. این رنگ برای بهتر انجام شدن کار پایانی است و توصیه میشود قبل از از زدن و اسپری کردن رنگ اصلی از یک رنگ آستر استفاده کنید

4)  رنگ اصلی را بزنید

حال پس از خشک شدن رنگ قبلی نوبت به به پایان رسیدن بخش رنگ زدن و زدن رنگ اصلی میرسد که می توانید از هر رنگ مناسبی استاده کنید. پیشنهاد ما رنگ نقره ای و یا طلای است که جلوه ای تمام فلزی به کار شما می دهد. با دقت تمامی نقاط را رنگ بزنید.

FJIXM29I7CCCNFO.LARGE

۵) کار را به سرانجام برسانید

حال سایر قسمت ها و قطعات چراغ خواب را به ان متصل کنید که البته این کار را بعد از خشک شدن تمام کار انجام دهید. کار به پایان رسیده است می توانید از ان لذت و استفاده ببرید.

FASKM3QI8G5S8Q2.LARGE

FB3K4IJI8G5S8Q4.LARGE

دقت داشته باشید که انتخاب آشیا و نحوه قرار دادن آن ها در کنار یکدیگر کاملا سلیقه ای و بسته به ذوق شما دارد و هرچند که در این کار چندان نظم نمیتواند کار شما را زیبا کند.

در ادامه چند طرح و ایده دیگر را ننیز میتوانید مشاهده کنید

aflamp2

منبع: یوتوب و وبسایت هاو کن یو howcanu.com

Sending
User Review
0 (0 votes)
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
61

دیدگاه