اندروید سیستم عاملی است که بیشترین استفاده در میان تلفن های هوشمند را به خود اختصاص داده است. همان طور که تکنلوژی در حال پیشرفت است، نرم افزارهای هک اندروید نیز در حالا افزایش هستند. بیشتر زمان هایی که شما با یک مشکل غیرعادی با نرم افزاری در گوشی مواجه می شوید اکثر اوقات این مشکل به استفاده از حافظه داخلی رم گوشی تان مرتبط است. گاهی اوقات تبلیغات ممکن است غیر قابل تحمل باشند. دسترسی به نرم افزارهای دانلودی شما ممکن است مسدود شود. با ما باشید با چند نرم افزار خیلی عالی برای انجام چند هک ساده بر روی گوشی های اندرویدی.

تا به حال با مشکلات این چنینی مواجه شده اید؟ آیا تا بحال برای حل این مشکلات به راه حلی فکر کرده اید؟

نیاز نیست دیگر نگران این مشکلات باشید. امروز برای شما چند تا هک بسیار جالب و کاربردی اندرویدی آماده کرده ایم که مفید ترین و کاربردی ترین برای استفاده در گوشی های اندرویدی هستند.

1

موقعیت دروغین

 1. به بخش تنظیمات رفته
 2. بر روی بیلد نامبر ۷ بار کلیک کنید تا قسمت مخفی تنظیمات دولوپر برای شما باز شود، از این قسمت می توانید تنظیماتی را انجام دهید که گوشی موقعیت هایی به غیر از موقعیت اصلی گوشی را نشان دهد.
 3. نرم افزاری برای ایجاد موقعیت دروغین مانند شبیه ساز های مختصات fake location GPS app بر روی گوشی خود نصب کرده و موقعیت خود را به هر شهر ومکانی که می خواهید تغییر دهید.

2

حذف نرم افزار های سیستمی

 1. گوشی اندرویدی خود را روت کنید.
 2. نرم افزار system app remover را از پلی استور نصب کرده و هر نرم افزار پیش فرض نصب شده توسط سازنده در گوشی خود را پاک کنید. به همین راحتی به همین خوشمزگی

3.1

افزایش رم

 1. گوشی خود را روت کنید.
 2. نرم افزار Roehsoft ram expander را از پلی استور دانلود کنید.
 3. هر مقدار که می خواهید از حافظه داخلی گوشی را می توانید به رم گوشی اختصاص دهید. این امر باعث می شود که گوشی زمانی که تعداد زیادی نرم افزار بر روی کارت حافظه خود دارید عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

 

4

هک کردن HUB یا همان مرکز فعالیت های اصلی گوشی

 1. نرم افزار Linux را از مارکت دانلود کرده و بر روی گوشی نصب کنید.
 2. این نرم افزار سیستم عامل لینوکس را بر روی گوشی شما نصب می کند.
 3. سپس می توانید از نرم افزار های use aircrack و hydra بر روی گوشی خود استفاده کرده تا پسورد های وب سایت ها و وای فای های اطراف خود را هک کنید.

5

دریافت آیتم های رایگان در برنامه ها و بازی ها

 1. گوشی خود را روت کنید.
 2. نرم افزار busybox را از مارکت نصب کنید.
 3. پلی استور مود شده از طریق نرم افزار lucky patcher بر روی گوشی نصب کنید. الان می توانید به راحتی به هک نرم افزار های پولی و خریداری شده بپردازید و می توانید مثلا در بازی هایی که سکه احتیاج دارند به راحتی و هر چقدر که می خواهید سکه دریافت کنید.

7

به محتوای مسدود شده توسط گوشی دسترسی پیدا کنید

 1. نرم افزار Cyberghost را مجدد از پلی استور دانلود کنید.
 2. از این نرم افزار برای اتصال به یک VPN مخصوص به هر کشوری استفاده کنید. حالا می توانید تمامی سایت ها و برنامه هایی که برای کشور شما مسدود شده یا در دسترس نیستند را به آسانی مشاهده و دانلود کنید.

8

عمر باطری

 1. گوشی خود را روت کنید.
 2. نرم افزار Greenify را دانلود کنید.
 3. بسیاری از نرم افزار را به حالت استند بای قرار دهید. با انجام این کار این نرم افزار ها متوقف شده و در حالتی که آن ها را استفاده نمی کنید غیر فعال می شوند و از رم گوشی استفاده نمی کنند و در نتیجه باطری گوشی شما عملکرد بهتری را نشان خواهد داد.

6

مسدود کردن تبلیغات مزاحم

 1. گوشی خود را روت کنید.
 2. نرم افزار Adaway را از پلی استور نصب کنید.
 3. از طریق نرم افزار گزینه غیر فعال سازی تبلیغات را انتخاب کرده و از استفاده از نرم افزار ها و بازی ها بدون تبلیغات آزار دهنده لذت ببرید.

tube

نرم افزار TUBEMOTE

 1. نر م افزار گفته شده را دانلود کنید تا بتوانید نه تنها از یوتیوب بلکه از تمامی سایت هایی که ویدیو در خود دارند ویدیو ها را با سرعت بسیار بالا و با هر کیفیتی که می خواهید دانلود کنید.
 2. با استفاده از این نرم افزار هم چنین می توانید این ویدیوها را به پسوند های صوتی mp3 و mp4a در گوشی خود ذخیره کنید.

امیدوارم از نرم افزار های معرفی شده نهایت لذت را ببرید و نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: alltechbuzz