مطمئنا در دنیای پر رقابت کنونی، تبلیغات و به نمایش گذاشتن جزء جدایی ناپذیر و لاینفک پیشرفت شماست. اگر که در زمینه کاری خود احتیاج به تبلیغات دارید بدون شک تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین و پربازده ترین نوع تبلیغات است چرا که شما یک مسیر بسیار کوتاه تر و البته کم هزینه تر را پیش روی مشتریان و گروه هدف خود قرار می دهید.

جایگاه بنر ها

 شما به راحتی می توانید تبلیغ خود را در قالب یک بنر با فرمت های مختلف در صفحه اصلی، مقالات وهمچنین در سایدبار که هرکدام دارای جایگاه های مختلف وتعیین شده ای هستند بدون مزاحمت برای کاربران  و با درصد قابلیت دیده شدن بالا به راحتی در معرض نمایش بگذارید.

photo_2016-11-15_11-27-24

ریپورتاژ آگهی

ایده و موضوعیت وبسایت هاو کن یو به گونه ایست که شما همچنین می توانید تبلیغ خود را در قالب ریپورتاژ آگهی و به عنوان یکی از مقالات سایت ارائه کنید که مقاله شما برای همیشه در سایت باقی خواهند ماند و مطمئنا توجه ویژه تری به آن خواهد شد.

حمایت از تبلیغ در شبکه های اجتماعی

نکته مهم  دیگر حمایت همه جانبه از تبلیغ شماست که در دو مورد از بزرگ ترین و فعال ترین شبکه های اجتماعی در ایران یعنی تلگرام و اینستا گرام انجام می گیرد و مجموعا در این دو شبکه بالغ بر 80 هزار نفر دنبال کننده وبسایت هاو کن یو به استقبال بنر شما خواهند آمد و از آن دیدن خواهند نمود. آدرس این دو شبکه اجتماعی وبسایت هاو کن یو در سایت در دسترس است.

ارتباط با ما

وبسایت متفاوت “هاو کن یو” می تواند یک فرصت بسیار مناسب برای شما باشد. برای اطلاع از شرایط همکاری، با آدرس [email protected]  مراتب را دنبال کنید.