کل موضوع باکلاس بودن به استایل، سلیقه، مهارت، رفتار مبادی آداب، ظرافت و تناسب اندام است. اگر درست متوجه شوید می بینید که میانبری برای رسیدن به آن وجود دارد. برای با کلاس بودن باید تلاشتان را بیشتر روی آراستن خودتان از درون سرمایه گذاری کنید تا اینکه پول هنگفتی را صرف خرید لباس ها و متعلقات گران قیمت کنید. لازم نیست که شما هیکلی به شکل ساعت شنی یا یک بدن تراشیده داشته باشید یا تمام زرق و برق های دنیا را از آن خود کنید تا با کلاس به نظر برسید.

باکلاس بودن دربارۀ خالص بودن است، دربارۀ رفتار با ظرافت و انجام کارها با خودنمایی. با کلاس بودن همیشه دربارۀ آنچه که می پوشید نیست. تبار شما، هوش اجتماعی تان، ارزش هایتان، خلق و خو، سرگرمی، گفتار و دست یافته هایتان همگی به باکلاس بودن شما اضافه می کنند. داشتن یک حقوق با چندین صفر کافی است تا شما را به دنیای لاکچری ببرد، اما برای باکلاس کردن شما کافی نیست. با این مورد موافقیم که اگر از عهدۀ لاکچری بودن بر آیید به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه باکلاس باشید. با این حال این باعث پیشرفته شدن یک نفر نمی شود. یک فرد باکلاس، خاص است. این لیست را دنبال کنید تا ببینید چه چیز را برای باکلاس بودن و مد روز بودن انتخاب کرده است.

در انتخاب دوستانتان خاص عمل کنید

جنگ های کمی وجود دارند که ارزش جنگیدن را داشته باشند. برای افرادی ایستادگی کنید که نمی توانند برای خودشان ایستادگی کنند، مانند ناتوان های ذهنی، حیوانات و کودکان. اگر شخصی به شما بی ادبی کرد فقط او را نادیده بگیرید یا کار بهتر این است که منتظر بمانید تا آرام شوید و مسئله تان را با آن فرد مطرح کنید. یا با روشن سازی این موضوع که بدون اینکه اذیت شوید، کار آنها را تشویق نمی کنید، می توانید برخورد مؤدبانه ای با آنها داشته باشید. همیشه یادتان باشد که نباید خودتان را تا سطح آن افراد پایین بیاورید و نظرات زننده ای در مورد دیگر افراد بدهید. همیشه با افراد مؤدبی که ذهنیت مثبت دارند همراه شوید کلاس و سبک هوشی تان را ارتقاء دهید.

یک سبک مخصوص به خود ایجاد کنید

مطابق مد روز بودن یک الزام است. سعی کنید بیشتر مجلات مد را بخوانید تا با انواع لباس هایی که با هم می آیند و اینکه چگونه یک تیپ باکلاس بزنید آشنا شوید. مطمئن شوید که سبک مد خودتان را ایجاد کرده اید و  نظر خودتان را دربارۀ شیک پوشی داشته باشید. از هر چیزی که احساس می کنید تیپ تان را کامل نمی کند دوری کنید. توصیه می شود که به جای دنبال کردن مدهای زودگذر یک سبک و استایل شخصی برای خودتان داشته باشید.

بهداشت خوبی داشته باشید

یادتان باشد که همیشه باید تمیز باشید، موهایتان شانه کرده باشند، ناخن هایتان مرتب و تمیز باشند، دندان هایتان را مسواک بزنید و دوش بگیرید. وقتی عطر را به لباستان اسپری می کنید زیاده روی نکنید. استفادۀ نامناسب از عطر جذاب نیست و بهداشتتان را هم ارتقا نمی دهد. تمیز بودن بسیار مهم است و کثیف بودن به هیچ وجه پسندیده نیست.

به آرامی صحبت کنید

این کار ادب شما را نشان می دهد. اگر با صدای بلند صحبت کنید به نظر می رسد از جلب توجه اطرافیان ناامید شده اید و سعی در این کار دارید. بلند صحبت کردن در مکان های عمومی وحشتناک نیست اما باید ملاحظۀ افرادی که دور و برتان هستند را بکنید. موقع ارتباط برقرار کردن همیشه گوش کنید که افراد چه چیزی برای گفتن دارند و مطمئن شوید که با آنها تماس چشمی بر قرار می کنید.

از متعلقات و زیور آلات مناسب استفاده کنید

در مورد زنان، مطمئن شوید که از جواهرات مناسب استفاده کرده اید. قطعات مد روز زیادی وجود دارند اما تنها تعداد کمی از جواهرات هستند که به خوبی با تیپ شما ست می شوند. به عنوان مثال، استفاده از یک لباس شب با جواهرات پلاستیکی ارزان قیمت ظاهر باکلاس آن لباس شب را خراب می کند. زیور آلات باید با تیپی که متناسبشان است پوشیده شوند تا لباس را هم باکلاس جلوه دهند.

خودتان را حرفه ای نشان دهید

برای مردان داشتن ریش حرفه ای نیست. نگه داشتن ریش نامناسب است و این برداشت را ایجاد می کند که شما برای اینکه ریشتان را بزنید خیلی تنبل هستید. اگر سبیل می گذارید می توانید آن را نگه دارید اما مطئن شوید که مرتب و تمیز است.

با وقار و اعتماد به نفس راه بروید

مطمئن شوید که با ظرافت و مهارت راه می روید. سرتان را بالا نگه ندارید و انگشت کوچکتان را به بیرون اشاره نکنید. باید با گام های نرم و بدون تکان دادن دست هایتان به جلو و عقب راه بروید. لباس هایتان نباید به اطراف پرواز کنند و قفسۀ سینه تان نباید بالا و پایین برود. موهایتان هم باید ثابت باشند. این روش راه رفتن به صورت ظریف و با کلاس است.

واژه هایی که می گویید را هوشمندانه انتخاب کنید

فرد باکلاس بیشتر از اینکه حرف بزند گوش می کند. داشتن یک دایرۀ لغت قوی بسیار مهم است، اما هرگز از لغتی استفاده نکنید مگر اینکه از معنی آن مطمئن باشید. همچنین مهم است که دیگران را در حین استفاده از گرامر نادرست تصحیح کنید. تفاوت هایی که در زبان، زندگی خانوادگی، سابقه و تحصیلات وجود دارند، باعث می شود افراد با حالات متفاوت صحبت کنند. به علاوه اینکه اگر یک همه چیز دان شما را تصحیح کند باعث دستپاچه شدنتان می شود.

بدانید در مورد چه چیز صحبت می کنید

هوش یکی از عناصر کلیدی برای یک فرد باکلاس است. برای باهوش بودن نیازی به مطالعۀ افراطی و خود نمایی کردن نیست. با این حال بی سوادی دربارۀ رویدادهای اخیر باعث نمی شود که یک فرد باکلاس شود. باید تا حد ممکن یک دانش پایه در مورد موضوعات مختلف داشته باشید تا به عنوان یک شخص باهوش و با اطلاع جلوه کنید.

هیچگاه خونسردی تان را از دست ندهید

موقعیت هایی وجود دارد که احساس می کنید باید پایتان را به زمین بکوبید و جیغ بکشید. در اینجا توصیۀ ما این است که کنترلتان را از دست ندهید و یک ذهنیت منظم داشته باشید تا به شما اجازه دهد به جلو بروید و رابطه تان را بی دلیل با دیگران خراب نکنید.

از آداب معاشرت پیروی کنید

آداب معاشرت و رفتار مناسب در حین شام خوردن در رستوران یا حین نوشیدن چای ضروری است. وضعیت بدنی، حالات و ظرافت برای نشان دادن با کلاس بودنتان لازم هستند. اگر لازم است سرفه کنید می توانید از دستمال استفاده کنید، اگر آروغ زدید عذرخواهی کنید. اگر به شخص دیگری گوش می دهید سرتان را به سمت او بچرخانید. آداب معاشرت فقط به عقل سلیم مربوط می شود.

در انجام کار خوب شک نکنید.

برداشتن چیزی که از دست یک خانم می افتد، باز نگه داشتن در برای شخص دیگر، هدیه دادن گل بدون هیچ دلیلی از کارهای خوبی هستند که می توانید انجام دهید و نشان دهندۀ باکلاس بودن شما هستند. می توانید وقتتان را به طور داوطلبانه به کار در خانه های سالمندان، بیمارستان ها یا کتابخانه ها اختصاص دهید، که این کارها نشان می دهد شما باکلاس هستید و آن را به جامعه تان باز می گردانید.

مطمئن شوید که فریبندگی و شیک بودن درونی تان با بهتر پوشیدن لباس، پیروی از آداب معاشرت مناسب، استفاده از زبان خوب، و ارائه علائم بدنی مناسب به دیگران به نمایش گذاشته شود. این شما را باکلاس می کند.