آیا میخواهید خانه و ملک خود را به سرعت بفورش برسانید؟‌ همه می دانیم که در شرایط اقتصادی نا مناسب و بی ثبات خرید و فروش ها به قدری ساکن و به اصطلاح بازار راکد است. در بازار املاک که در آن عرضه از تقاضا بیشتر می شود، یک شخص می تواند به طور کلی با کاهش قیمت خانه خودش را به فروش برساند. اما به جز کاهش قیمت راه های جذاب تری برای فروش خانه وجود دارد. اگر شما قصد فروش خانه خود در یک بازار راکت را دارید، این مقاله از و بسایت هاو کن یو و ترفند ها را بخوانید تا بتوانید بیشترین سود را بدست آورید و خانه خود را به بهترین قیمت به فروش برسانید.

با همسایگان خود متفاوت باشیدpexels-photo-243722

برای جذابیت بیشتر و به یادماندنی تر کردن خانه تان، طراحی های سفارشی یا اضافی را در نظر بگیرید، مانند محوطه سازی، پنجره های مرغوب یا سقف جدید. که این می تواند به زیبایی های هانه شما کمک فراوانی را به عمل آمورد و همچنین به ارزش آن بصورت بالقوه بیافزاید. هر گونه فرایند و پیشرفت باید به صورت علمی و به کمک رنگ ها و طراحی هایی باشد که مخاطبان را به سمت خود جذب کند. علاوه بر این باید دیگر امکانات منزل را کامل کنید، مانند ساخت بالکن، باغچه های زیبا و در صورت نیاز و وجود شرایط استخر و ….

در حالی که می توان بیشتر به خانه تان جذابیت بخشید، اما این کار را بیش از حد انجام ندهید و افراط نکنید. برای مثال یک مقاله علمی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که نشان می داد برخی از بازسازی ها در خانه مانند بازسازی حمام یا ساخت حمام جدید و چیزهایی شبیه این به جذب مشتری و پرداخت آن کمک نمی کند. باید قبل از انجام هر کاری تحقیق کنید که چه سرمایه گذاری و تغییراتی به جذابیت و فروش خانه شما کمک می کند تا تمام پول شما که خرج می کنید مفید واقع شود. شما باید هر آنچه که می دانید سرمایه گذاری کرده اید و به ارزش خانه اضافه شده است را باید به لیست آن اضافه کنید.

تمیز کردن خرت و پرت هاpexels-photo-77931

این خیلی مهم است که قبل از نشان دادن منزل به خریداران، تمامی خرت و پرت ها و موارد اضافی را جمع و تمیز کنید، زیرا خریدار باید بتواند خودش را در آن فضا تصور کند. این کار می تواند مانند حذف مبلمان برای بزرگتر نشان دادن فضا و کنار گذاشتن عکس های خانوادگی و موارد شخصی باشد. شما حتی در صورت لزوم باید از یک فرد با تجربه کمک بگیرید تا بتوانید از فضا بهتر استفاده کنید و آن را زیباتر و بزرگتر جلوه بدهید.

معامله را شیرین کنیدpexels-photo-401682

راه دیگر برای جذابتر کردن خانه و معامله، پیشنهادات و اصطلاحاتی است که می تواند معامله را جذابتر کند. برای مثال برخی فروشندگان به زوج های جوان اعتبار های چند میلیونی می دهند برای کمک به هزینه ها. در یک بازار راکت، مشتری ها به دنبال یک معامله واقعی هستند که بهترین کار این است که فضایی را ایجاد کنید که مطمئن شوند در می خواهید این معامله را انجام دهید.

یک ترفند دیگر این است که می توانید یک ضمانت برای خانه قرار دهید که می تواند به عنوان یک تشویق، به مدت یک سال به میزان هزینه ای که شما تعیین می کنید برای خانه در بخش لوازم خانگی یا سیستم امنیتی و … در صورت خرابی برای آن هزینه کنید که این مقدار و نوع آن بسته به سیاست های شما می باشد. با این کار شخص خریدار به راحتی احساس میکند که در صورت بروز اتفاق تحت پوشش است و برای معامله لحساس بهتری خواهد داشت که خانه شما را با بقیه در بازار متمایز می کند.

ظاهر خانه را جذاب کنیدpexels-photo-323774

فروشندگان اغلب اهمیت درخواست تجدید نظر در خانه خود را نادیده می گیرند. اولین چیزی که به چشم یک خریدار می آید، ظاهر بیرونی خانه است. سعی کنید قسمت بیرونی خانه تان از رنگ های خوب و محوطه سازی زیبا و سرسبز تشکیل شده باشد. در یک مشاور املاک، خانه ها با ظاهر های مختلف بسیار زیاد است، پس چه چیزی بهتر از این که ظاهر خانه را در نگاه اول برای مشتری جذابتر کنیم؟

آماده ساختن خانه برای جابجایی وسایلpexels-photo-279607

زیبایی بسیار مهم است. اما این نیز بسیار حائز اهمیت است که درها، لوازم الکتریکی، لوله کشی و ساختمان بر اساس قوانین فعلی باشد تا خریدار بتواند از آن لذت ببرد و این احساس را داشته باشد که پول خود را فقط برای ظاهر خرج نکرده است. باز هم ایده این است که تمامی نکات و وسایل را برای جابجایی آماده و فراهم کرده باشید تا مشتری بتواند به درستی جابجا شود و از آن لذت ببرد.

قیمت گذاری درستcoins-currency-investment-insurance-128867

صرف نظر از این که خانه خود را چطور بازسازی و بهبود بخشیده اید، با یک مشاور املاک محلی تماس بگیرید، به سراغ سایت های آنلاین املاک بروید و مطلع شوید که قیمت خانه ها قابل مقایسه و همسایه با شما چگونه است.

این مهم نیست برای فروش پایین ترین قیمت در میان خانه های قابل مقایسه در محل را داشته باشید، مخصوصا حال که آن را بازسازی کرده اید و بهبود بخشیدید. سعی کنید اول خانه را مورد پسند مشتری قرار دهید سپس درباره قیمت صحبت کنید.

در آخر

فروش یک خانه در یک بازار راکت نیاز به تلاش و انجام راهکار های اضافی دارد. همه کاری می توانید انجام دهید تا خانه خود را به بهترین حالت تبدیل کنید و خود را برای دادن امتیازات کوچک و مهم آماده کنید و با این نکات، همراه با یک قیمت جذاب به راحتی و خیلی سریع خانه خود را به فروش برسانید.