یکی از اپلیکیشن های محبوب برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم ها با دوستان و آشنایان، اسنپ چت می باشد. شما به کمک این اپ میتوانید تصاویر و فیلم های مورد نظرتان را پس از ویرایش و گذاشتن فیلتر های مختلف بر روی آن، برای هر کدام از مخاطبانتان که می خواهید ارسال کنید، همچنین به کمک اسنپ چت می توانید استوری بگذارید و با دوستان خود در قسمت چت، گفت و گو کنید. این اپلیکیشن به شکلی طراحی شده است که پس از اینکه مخاطب تصویر یا فیلم ارسال شده توسط شما را مشاهده کرد، آن فیلم یا تصویر حذف می شود.

چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می گوید (۱۱ روش)

بدون فهمیدن شخص مورد نظر استوری های او را ببینیم

1نصب اسنپ چت

برای این کار به راحتی به گوگل پلی یا اپ استور دستگاه خود مراجعه کنید و پس از سرچ کردن snapchat این اپ رابه طور کاملا رایگان دانلود و بر روی دستگاهتان نصب کنید .

2ایجاد حساب کاربری

برای این که بتوانید از اسنپ چت استفاده کنید باید حساب کاربری بسازید. پس از آن که اسنپ چت را نصب کردید، وارد برنامه شوید. اکنون صفحه ای برای شما باز می شود که شامل دو گزینه می باشد. “log in” برای افرادی که قبلاً حساب کاربری ایجاد کرده اند و می خواهند وارد آن شوند و “sign in” برای افرادی که می خواهند حساب کاربری ایجاد کنند..

بر روی گزینه sign up کلیک کنید، پس از وارد کردن اطلاعات و تاریخ تولدتان به میلادی، یک نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب کنید.

چگونه در تلگرام پیام مخفی بفرستیم؟ (جلوگیری از کپی، فوروارد و دیده شدن پیام)

خطا در وارد کردن پسورد در اسنپ چت:

اگر هنگام وارد کردن پسورد به مشکلی برخوردید و خطا نمایان شد، شما کاربران هاو کن یو می بایست ابتدا گوشیتان را روی حالت airplane mode قرار داده و سپس با استفاده از وای فای و نرم افزار های تغییرآی پی  یا همان وی پی ان ها به سراغ نرم افزار بروید و عملیات وارد کردن پسورد را ادامه دهید. همچنین فراموش نکنید که بهتر است برای این کار زبان گوشیتان انگلیسی باشد. دقت کنید که پس از پذیرفته شدن رمز، گوشی را از حالت  airplane mode خارج کنید تا بتوانید کدی که برایتان ارسال می شود را دریافت کنید.

در مرحله بعد ایمیل خود را وارد کرده، اکنون باید شماره تلفن خود را وارد کنید (به یاد داشته باشید که اسنپ چت شماره تلفن شما را برای مخاطبین نمایش نمی دهد) پس از آن که شماره را وارد کردید، کد فعال سازی برای شما ارسال خواهد شد.

3www.howcanu.com ساخت حساب کاربری در اسنپ چت به صورت گام به گام

4وارد کردن مخاطبین دستگاه به اسنپ چت

اکنون وارد صفحه ای می شوید که باید دوستانتان را به اسنپ چت اضافه کنید. در این مرحله اپلیکیشن یک پیغام برای شما ارسال می کند که آیا اجازه می دهید به مخاطبین تلفن شما دسترسی داشته باشد؟ پس از مشاهده این پیغام بر روی گزینه Ok کلیک کنید. پس از این کار تمامی مخاطبینی که در اسنپ چت حساب کاربری ایجاد کرده اند، در قسمت My friends نمایش داده می شوند. همچنین در قسمت بالا و سمت چپ، یک آیکون برای ایجاد مخاطب وجود دارد که با انتخاب آن می توانید مخاطبین دیگر را نیز اضافه کنید و با انتخاب آیکون جست و جو در سمت راست می توانید نام کاربری مخاطبین را جست و جو و به مخاطبین خود اضافه کنید.

چگونه وای فای را مخفی کنید

5تنظیمات

شما می توانید با انتخاب آیکون چرخ دنده در اسنپ چت، وارد منوی تنظیمات شوید و تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید. در این قسمت می توانید اطلاعات شخصیتان را ویرایش کنید، مخاطبینی که می توانند تصاویر و فیلم های شما را ببینند مشخص کنید، همچنین با خاموش کردن گزینه mobile number دیگر مخاطبینتان نمی توانند از طریق شماره تلفن شما را پیدا کنند.

6www.howcanu.com ساخت حساب کاربری در اسنپ چت به صورت گام به گام

7فعال سازی سرویس ها

همچنین می توانید بر روی گزینه manage در قسمت Additional services سرویس های دیگری را نیز فعال کنید. البته توجه داشته باشید برخی از این سرویس ها نیاز به دسترسی هایی مانند موقعیت جغرافیایی دارند.

8ساخت اسنپ

شما به سادگی می توانید در اسنپ چت تصاویر و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید، زیرا این اپلیکیشن بصورت خودکار وارد دوربین می شود. برای گرفتن عکس کافیست بر روی دایرۀ پایین و وسط صفحه تپ کنید. اگر می خواهید فیلم بگیرید کافیست دایره را نگه دارید، فقط باید بدانید که اسنپ چت به شما اجازه می دهد فیلم ها را حداکثر تا ۱۰ ثانیه ضبط و به اشتراک بگذارید.

 • اگر می خواهید از دوربین جلو گوشی تان استفاده کنید بر روی ایکون دوربین که بر روی آن دو فلش طراحی شده است در قسمت بالایی و سمت راست، تپ کنید و اگر می خواهید فلش دوربین را فعال یا غیر فعال کنید از آیکون رعد که در سمت چپ و بالا قرار دارد استفاده کنید.
 • پس از این که عکس مورد نظر را گرفتید می توانید به آن متن اضافه کنید، با این کار زمانی که مخاطبینتان تصویر را باز کردند متن نیز همراه با تصویر برای آن ها نمایش داده می شود.
 • می توانید بر روی عکس خود نقاشی بکشید و بر روی آن تغییرات ایجاد کنید. برای این کار فقط کافیست قلم موجود در قسمت بالا را انتخاب و رنگ آن را تعیین کنید و هر تغییری که می خواهید بر روی تصویر ایجاد کنید.
 • همچنین می توانید برای تصویر خود از فیلتر های این اپ استفاده کنید. برای این کار فقط کافیست در قسمت تنظیمات گزینه فیلتر را فعال کرده باشید و انگشتتان را بر روی عکس قرار دهید و به سمت راست یا چپ بکشید تا فیلتر ها بر روی تصویر قرار بگیرند.
 • حتی به کمک آیکون قیچی که در تصویر مشاهده می کنید، می توانید عکس مورد نظر خود را به راحتی برش دهید و ذخیره کنید.
 • پس از انجام فرایند های بالا می توانید با انتخاب آیکون تایمر، میزان زمانی که می خواهید مخاطب تصویر را ببیند و سپس پاک شود را تعیین کنید.
 • همچنین می توانید در این اپ قبل از این که تصویر را برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، آن را در دستگاه خود ذخیره کنید. برای این کار فقط باید بر روی آیکون فلش رو به پایین در قسمت پایین صفحه کلیک کنید تا در دستگاه شما ذخیره شود.
 • پس از انجام تغییرات و کار های مورد نظر بر روی عکس، می توانید آن را برای دوستانتان ارسال کنید. برای این کار باید بر روی آیکون فلش در قسمت پایین و سمت راست، تپ کنید. سپس صفحه ای برایتان باز خواهد شد که لیست مخاطبینتان در آن قرار دارد و   باید مخاطبینی که می خواهید این پست شما را مشاهده کنند را انتخاب کنید.
 • پس از ارسال تصویر یا فیلم، در کنار اسم مخاطب برای عکس ها یک مثلث و برای فیلم ها یک مربع وجود دارد که اگر تو پر باشد بیانگر این است که مخاطب شما هنوز این پست را مشاهده نکرده است و اگر تو خالی باشد یعنی مخاطب پست را مشاهده کرده است.

9دیدن اسنپ های مخاطبین

همانطور که شما برای مخاطبین پست می گذارید آن ها نیز در اسنپ چت برای شما فیلم و تصویر ارسال می کنند که برای دیدن آن ها باید وارد اسنپ شوید سپس به قسمت دوربین بروید. در این قسمت فهرستی از مخاطبین را می بینید که برایتان پست ارسال کرده اند و در کنار اسم آن ها مربع یا مثلث وجود دارد که اگر تو پر باشد بیانگر این است که شما هنوز آن را مشاهده نکرده اید و اگر تو خالی باشد یعنی آن را قبلاً دیده اید.

10ایجاد استوری

شما در اسنپ چت علاوه بر تصاویر و فیلم ها که با دوستانتان به صورت اسنپ به اشتراک می گذارید می توانید استوری هم بسازید و به اشتراک بگذارید. استوری نیز مانند اسنپ هم می تواند به صورت عکس باشد و هم به صورت فیلم، با این تفاوت که استوری در فید شما به نمایش در می آید و بعد از ۲۴ ساعت پاک می شود و همه می توانند آن را مشاهده کنند.

برای ساخت استوری کافیست تمام مراحل فرستادن اسنپ را انجام دهید اما به جای تپ کردن گزینه ارسال، آیکون مربعی پایین صفحه که در گوشۀ آن یک مثبت قرار دارد را بزنید.

پس از این کار در مرحله بعد گزینه add to your story را تپ کنید.به همین سادگی. همچنین برای زود تر پاک کردن استوری می توانید استوری را باز کنید، آیکون چرخ دنده را انتخاب کنید سپس گزینه delete را بزنید.

و برای مشاهده استوری های دوستانتان کافیست به صفحه my friends بروید و اسم کاربرانتان که در بالای صفحه آمده است را لمس کنید تا اگر استوری ای گذاشته اند، مشاهده کنید.

122 نظر

 1. ببخشید از من ایراد داره هر کاری که میکنم میخوام sing up کنم موقعه وارد کردن پسورد میزنه اتصال شما ایراد دارد در حالی که من اینترنت دارم

  • برای ثبت نام باید حتما از وی پی ان استفاده کنید. اگر باز هم نشد از چند اپلیکیشن وی پی ان دیگه استفاده کنید

   • من یک بار رفتم توش به زور با نت خودم ولی دستم خورد پاک شد دوباره هر کار میکنم نصی نمیشه تو پسوورد قبول کردن میگه مشکلی هست دوباره امتحان کن دفعه قبل هم با همین وی پی ان نصب کردم ولی الان نمیشه

    • سلام ببخشید یه سوال من دستم خورد log out کردم بعد الان هر کاری میکنم نمیتونم دوباره واردش شم
     میشه کمکم کنید؟؟!!?

    • سلام ببخشید یه سوال من دستم خورد log out کردم بعد الان هر کاری میکنم نمیتونم دوباره واردش شم
     میشه کمکم کنید؟؟!!?

 2. سلام ،من دستمو رو صفحه گذاشتم تا فیلترهاش برام بیاد اما هر چقد صبر کردم نیومد اصلا فقط یه دایره بود که همین طور دور میخورد اما هیچ فیلتری رو نمیوورد نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 3. ببخشید الان فیلتر ها و استیکر ها توی اسنپ چت نمیاد دستمم روی صفحه میزارم درست نمیشه …با اسنپ وی پی ان درست میشه؟؟؟

  • از یک یا چند نوع وی پی ان استفاده کنید. با هرکدوم که بهتر و سریع تر جواب گرفتید همون رو انتخاب کنید.

   • سلام من وقتی پسوورد رو میزنم ارور میده تا الان ۲۴ تا وی پی ان خارجی نصب کردم حروف بزرگ کوچیک هرچی بود رو زدم هر چی که شما گفتین رو انجام دادم گوشیم رو رو حالت هواپیما ام که گزاشتم بازم نشد میگع مشکل دارع سرورم لطفا کمکم کنید اینم ایدی تلگرامم لطفا بیاید و بهم کمک کنید
    @makan

 4. تمام مراحل و میرم اما تو پسورد خطا میده چیکار کنم . هر مدل پسورد هم دادم ولی قبول نمیکنه

 5. دوست عزیز من وی پی ان رو هم فعال کردم و باز هم در قسمت پسورد ارور میاد برام .چیکار کنم ؟

  • دوست عزیز ضمن اینکه در مقاله هم اضافه شده این موضوع، برای دریافت کد شما باید گوشی رو روی حالت airplane mode قرار داده و سپس وای فای را روشن و حال از یک نرم افزار تغییر ای پی (قند شکن) استفاده کنید و زبان گوشی حتما انگلیسی باشذ. حال به راحتی اسنپ چت را باز و مراحل را دنبال کنید و پسورد را بزنید. فقط برای ثبت نام این مراحل لازم است.

   • سلام من تمام این مراحل را رفتم از حروف کوچیک و بزرگ و عدد هم برای پسورد استفاده کردم. حزءبجزء مراحل را رفتم اما موقع پسورد اخطار میده میگه مشل برای اتصال به سرور از قسمت تنظیمات وی پی ان هم تغییر کشور میدم برا تغییر سرور اما باز هم در قسمت پسورد مشکل دارم. دیگه میخوام گریه کنم.. چرا نصب نمیشه؟؟؟دیوونه شدم

    • بالا تر هم اضافه کردیم و کسانی که این راه رو رفتن به نتیجه رسیدن. شما میبایست برای دریافت کد گوشی رو روی حالت airplane mode قرار داده و سپس وای فای را روشن و حال از یک نرم افزار تغییر ای پی (قند شکن) استفاده کنید و زبان گوشی حتما انگلیسی باشذ. حال به راحتی اسنپ چت را باز و مراحل را دنبال کنید و پسورد را بزنید. فقط برای ثبت نام این مراحل لازم است.

 6. من امروز کلی عکس و فیلم گرفتم و سیو کرده بودم که شارژ گوشیم تموم شد یهو و خاموش شد روی اسنپ چت، وقتی گوشیمو روشن کردم و خواستم وارد برنامه بشم متاسفانه وارد نشد و گزینه های login و sing up اومد برام منم login رو زدم و ازم یوزر پسووردمو خواست که من پسووردمو یادم نبود و مجبور شدم عوض کنم، ولی وقتی وارد برنامه شدم هیچکدوم از عکسهای امروزم نبود، فقط عکسهای قبلم بود. خیلی ناراحتم میخواستم ببینم راهی هست که بشه عکسهامو برگردونم؟ ممنون میشم کمکم کنید?

 7. من همه این مراحل و گذروندم اما نصب نمیشه قسمت پسورد مشکل داره من نمی تونم گوشیمو رو حالتairplane mode بزارم بخاطر اینکه با اینتر نت همراه کار می کنم لطفا راهماییم کنید ممنون میشم.

 8. سلام
  من همه ى راه هایى ک گفتین انجام دادم
  اما بازم تو قسمت وارد کردن پسوورد ارور کانکشن میده
  راهنمایى لطفا،،خیلى واحبه حتما باید نصبش کنم??????

 9. همه کارایی ک گفتین رو انجام دادم ولی تو قسمت پسورد وقتی continue رو میزنم طوسی میشه در حال لود ولی دوباره برمیگرده هیچی هم نمیگه

  حالت پرواز بود فیلتر شکن هم باز بود
  از حروف بزرگ و کوچیک و اعداد هم استفاده کردم

 10. من ک مخم رد داد و این اسنپ خان نصب نشد? روی حالت airplane mode قرار دادم وی پی ان هم فعال بود ولی بازم توی قسمت پسوورد ارور میده میزنم لهش میکنمااااا?????

 11. سلام میسه بگید من چرا فیلم میگیرم بی صداست هم اون بلندگو رو چک کردم هم تنظیمات خود گوشیم همه تا عاخر زیاده اما فیلمام بی صداست

 12. سلام من اسنپم فقط تا مرحله پسوورد میره,بعد ارور میده و مینویسه که نمیتونم اکانت بسازم,وی پی ان هم دارم و از روش حالت پروازم رفتم درست نمیشه, میشه راهنماییم کنین؟

   • ببخشد یعنی چی استفاده از وی پی ان؟ نصب باشه کافیه. میشه یه لینک برا دانلودش بزارید؟

    • اگر از اندروید استفاده میکنید. در بازار یا هر استور دیگه عبارت VPN رو بزنید. بعد از اون یه سری اپلیکیشن برای دانلود شما قرار میده. یکی از اون ها رو دانلود کنید و وقتی وارد نرم افزار وی پی ان میشید دیگه روشن کردن وی پی ان کار سختی نیست. بعد از روشن کردن VPN برگردید به برنامه اسنپ چت و مراحل ثبت نام رو طی کنید. در صورتی که با خطا مواجه شدید به مرحله اول برگردید و یه نرم افزار VPN دیگه از استور دانلود کنید.

     • وقت بخیر ، من چندبار برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم گوشیمو خاموش روشن کردم و هم از چند سایت دیگه دانلود کردم ، با چند فیلتر شکن دگ هم امتحانش کردم ولی همچنان به سرور متصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید .

 13. من همه ی فیلترشکن هارو امتحان کردم نمیشد و ارور میداد..با فیلترشکن رها فقط با یه بار وصل شدم/امتحان کنید☺

 14. من هرچی پسوورد میزنم میگه اشتباهه خب اینهمه آدم هم اینو گفتن میشه
  جواب بدین !!!!!

  • دوست عزیز ضمن رعایت مواردی که در مقاله گفتیم دو کار باید انجام بدین یا تغییر وی پی ان و یا دانلود نسخه دیگری از اسنپ چت

 15. عاشقتوووووونم درست شد … دوستان من از همون اول حالت air plan گزاشتم .. بعد وای فای رو روشن کردم .. از بازار security master رو دانلود کردم و از همون اول قبل مراحل نصب روشن کردم

 16. من نسخه قدیمشو نصب کردم از سایفون استفاده کردم،گوشی هم رو حالت هواپیما گزاشتم با وایفای پرسرعتم اقدام ب نصب کردم اما موقع وارد کردن پسورد نمینویسع ارور اما بازهم نمیشه فقط کانکت پررنگـ میشه روشم ک میزنم باز میچرخه ولی باز نمیشه ،کلافه شدم خواهشا راهنمایی کنید

 17. واااای مرسی بالاخرع تونستمممم :} دوستایی که موفق نشدین فقط کافیه security master نصب کنید و گوشیتونو رو حالت پرواز بزارید

  • سلام ببخشید بعد از اینکه سکوریتی مستر رو دانلود کردین چطور تنظیمش کردین؟

 18. سلام من هرکاری میکنم دستمو روی نگه میدارم فیلترو استیکرا نمیان اسنپ وی پی ان نصب کردم فایده ای نداشت چیکارکنم؟!؟

 19. سلام من خودم اولش مشکل داشتم هر وی پ ی… ان را نصب میکردم جواب نمیداد که اخرش با نصب
  Fre e v.p…n جواب داد بعد باید در حال نصب کردن اسنپ رو حالت هواپیما بذارید یا همون آپریل مود باید زبان گوشیتونم انگلیسی باشه همین به سادگی اسنپ چتتون وصل میشه

 20. سلام من همه ی راهکار هارو انجام دادم انواع فیلتر شکن هارو استفاده کردم اما کانکت نمیشه توی قسمت پسوورد اگر و پ ی ان روشن میشه ارور میده و میگه و ی پ ی ان رو خاموش کنید اگر خاموش کنم ارور سرور رو میده لطفا بگید چیکار باید بکنم

 21. من هر کاری میکنم نمیشه حالت پروازم گذاشتم با وای فای کانکت شدم وی پی ان هم دارم که دوستان باهاش برنامه رو نصب کردن .من هر کار میکنم قسمت پسورد ارور میاد??

 22. سلام لطفا جواب بدید ممنون میشم
  عکس و فیلمای گالریم ادیت میکنم چرا ذخیره نمیشه تو حافظه گوشیم، رفرش میزنه. اما عکسایی ک همون لحظه میندازم میشه

 23. سلام من دستم خورد پاک شد الان میخوام نصب کنم نمیشه خیلی ناراحتم میشه بگید باید چیکار کنم؟؟???

 24. سلام.چطوری میشه لنزها رو ذخیره کرد?هر سری که جدید میشه قبلیا حذف میشن راهنمایی کنید لطفا

 25. من میخوام نصب کنم اما بعد از انتخاب نام کاربری رو حالت چکینگ میمونه و نتیجه ای هم نمیده چکار کنممممم دیگ دارم دیوونه میشمممم???

 26. ببخشید من وقتی شمارمو میزنم میگه یه شماره دیگه وارد کنید…?الان باید چیکار کنم؟؟؟

 27. سلام، من تا مرحله یوز نیم میرم ولی اون قسمت ک نوشته checking هیچ اتفاقی نمیوفته و فقط میچرخه، نمیدونم چ کار کنم لطفا راهنمایی کنید

 28. سلام‌ چرا صدای من ضبط نمیشه؟ حتی تو تنظیمات اسنپ چت میکروفون رو فعال کردم

 29. سلام من هرکاری کردم اینترنت هرکوفتی خسته شدم وی پی ان عوض کردم نسخه قدیمی ریختم نمیدونم کوچک و بزرگ زدم باز ارور میدع تو مرحله پسوورد لطفا کمک کنید

 30. Salam, karayi k goftin ro anjam dadam kamel, VPN_air plane mode, zaban English, vali bazam nemishe anvaa’e VPN ha o password ha ro ham emtehan kardam

 31. سلام من قبلا اسنپ چتمو نصب کردم ولی الان پسوردش یادم نمیاد هرکاری میکنم ارور میده پسورد قبلی میخواد از طریق ایمیلم وارد میشم که پسورد بده نمیشه میشه راهنمایی کنید پسوردم یادم نیست چیکار کنم نام کاربری یادم نیست چون برنامه خود ب خود پرید

  • تغییر پسورد تنها از طریق ایمیل و یا شماره تلفن امکان پذیر است که باید مراحل را طی کنید

 32. اصلا اوکی نمیشه من هر کاری بگید کردم با همه چی امتحان کردم بیرونم بردم ولی متاسفانه نمیشه ??

 33. بچه ها من عکس های اسنپ چتمو ذخیره کردم ولی باز نمیکنه و
  ۶ گیگ تو اسنپم ذخیره شده چیکار کنم اخه ؟ عکسامو میخام نمیدونم چیکا کنم

 34. سلام من گوشیم اندروید هست بعد قبلا من اسنپ چت رو ریختم اجرا کرد بعدا دستم خورد پاک شد الان رفتم تو برنامه بعد پسوورد زدم زیرش نمیدونم چی نوشتی ولی طولانی بود بعد این استیکر رو داشت? بعدا اومدم بیرون دویاره رفتم تو برنامه شد ببخشید شما نمیتوانید وارد برنامه شوید????

 35. ‌واقعا خیلی نامردیه مراحلی که تو اینترنت زده اصلا تو اسنپ چت نیس.. یهو میره پسورد اصلا شماره تلفن از ادم نمیخواد چه وضعیه خو.. این همه مردم مینالن هیچکس رسیدگی نمیکنه?

 36. خیلی راحته بچها من خودمم از توی نظرات بقیه فهمیدم چجوری نصب میشه
  فقط باید زبان گوشیتونو انگلیسی کنید یه وی پی ان نصب کنید بعدوی پی ان و روشن کنید و مراحل ورودشو برین بعد شماررو ک میزنین یه کد میاد اونو وارد میکنینو تمام
  بعد برا استیکراش باید بکم ک استیکرای ک خودش داره کمه چون کلا اسنپ چت برا ایران فیلتره باید برین توی وی پی انتون دوباره و کشورو تغیر بدین مثلا بزنین استرالیا بعد دوباره برین توی دسنپ میبینین ک استیکرای جدید اومده

 37. من هرچی پسورد میزنم میگ اشتباهه دیگ باید چیکار کنم عصابم داغونه رو حالت پروازم هست فیلتر شکنمم روشنه ب وای فا هم وصلم اصن هیچ پسوردی رو قبول نمیکنه

 38. سلام خسته نباشید من هم وی پی انم روشنه و به اینترنت هم وصلم ولی وقتی پسوورد میزنم یه ساعت وایمیسم هیچی نمیاره چیکار کنم

  • نسخه دیگری از اسنپ چت را دانلود و مراحل را پیگیری بفرمایید یا کشور تغییر دهنده ای پی خودتون رو تغییر بدید.

 39. سلام ببخشین کدهایی که اسنپ چت برای ورود به حساب کاربری میفرسته از داخل کشور میاد یا خارج از کشور؟؟

 40. من واقا دیگه خسته شدم
  از هرچی وی پی ان بود استفاده کردم تو حالت هواپیما و وای فایم روشن بود زبان گوشیم اینگیلیس خلاصه همه کارر ولی پسوورد و نمیشه کارش کرد مثل اینکه!
  جواب بدید اگ ممکنه

 41. من یه مشکلی دارم‌گوشیمو دست دوم خریدم و‌نفر قبلی هم اسنپ‌چت داشته رو گوشی الان هرچی میزنم روsign up رو اسم و فامیل اسم ایشونه و پسوردم هرچی میزنم نمیاد فکر‌کنم پسورد اون اقارو میخواد میشه کمکم کنید چکار‌کنم

  • در تنظیمات گوشی به بخش اپلیکیشن ها بردی و با پیدا کردن اسنپ چت دیتای اون و کس رو کامل پاک کنید

 42. من یه بار این کار رو انجام دادم جواب داد،ولی برنامه رو پاک کردم الان که می‌خوام وارد شم این مراحل رو طی کردم ولی بازم موقع دادن پسورد ارور میده ?? خواهش میکنم بگید چیکار کنم خواهش میکنم بگید چجوری درست میشه ???

دیدگاه