اینستاگرام امروزه محبوب ترین شبکه ی اجتماعی کشور ما ایران است. روزانه هزاران مطلب مختلف از هزاران کاربر فعال اینستاگرام پست میشود که عدد کزافی از این تعداد کاربران ایرانی هستند. اما یکی از محدودیت هایی که اینستاگرام در مقابل کاربران خود قرار داده است، قانون کپی رایت رسانه یا به عبارت بهتر ممنوعیت دانلود عکس ها و ویدئو های اینستاگرام است. در گذشته در وبسایت هاو کن یو راه حلی در این خصوص خدمت شما عزیزان ارائه کردیم، اما امروز راه حلی به مراتب ساده تر و سریع تر و مهم تر از همه رایگان را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. با این ترفند خواهید توانست در کمترین زمان متن، ویدئو و تصاویر اینستاگرام را دانلود کرده و برای همیشه در تلفن خود داشته باشید. با هاو کن یو همراه شوید.

مرحله ی اول
به صفحه ی مورد نظر رفته و عکس یا ویدئوی خود را انتخاب کنید. همانند تصویر گزینه ی آپشن را در بالای پست ( علامت ) لمس کنید تا منوی آپشن باز شود. اکنون گزینه ی Copy Share URL را بفشارید.    

photo_2016-09-18_00-11-09photo_2016-09-18_00-05-51

مرحله ی دوم

به تلگرام خود رفته و در صفحه ی خود یا یکی از دوستان خود عبارت @Instasave_bot را تایپ کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

photo_2016-09-18_00-05-47

مرحله ی سوم

این کاربر تلگرام یک روبات است که لینک را دریافت کرده و تصویر و متن را به شما باز پس می دهد. لینکی که در مرحله ی اول کپی کردید را در این قسمت paste کنید و گزینه ی send را لمس کنید. در کمتر از چند ثانیه می توانید به رسانه (عکس یا ویدئو) و همچنین متن دسترسی داشته باشید.

photo_2016-09-18_00-05-54

مرحله ی چهارم

کار تمام است. روش های مختلفی برای دانلود از اینستاگرام وجود داشته که این روش یکی از آسان ترین و سریع ترین راه هاست. اگنون میتوانید رسانه را مانند تمام رسانه های تلگرامی دانلود کرده و در گالری خود ذخیره نمایید.

 

منبع howcanu