یکی از ویژگی های بارز تلگرام استیکر های متنوع آن است. از این رو همانطور که تجربه کردید شاید هر روز یک سری استیکر جدید از سمت دوستان و آشنایان خود دریافت کنید. اما بعضی مواقع این استیکر ها پس از مدتی بلااستفاده می شوند یا اینکه وجود آنها تلکرام شما را کند می کنند. در این مقاله از “هاو کن یو” به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید آنها را حذف یا ترتیب آنها را ویرایش کنید . با ما همراه باشید.

١- تلگرام خود را باز کرده و گزینه ی ستینگ را انتخاب کنید.

٢-گزینه ی تنظیمات چت یا chat settings را بازکرده و از منوی موجود روی گزینه ی stickers تپ یا کلیک کنید.

photo_2016-05-24_18-26-40

٣-در این قسمت فهرست استیکر های شما نمایان است. علاوه بر آن گزینه ی دیگری به نام show stickers tab وجود دارد که فعال بودن آن به این نشان است که می توانید در قسمت چت خود استیکر ها را خود انتخاب کنید. به تصاویر زیر دقت کنید. با فشردن گزینه ی ویرایش edit می توانید آرایش استیکر ها را تغییر دهید. این گزینه هنگامی که شما از استیکر هایی بیشتر استفاده میکنید به کارتان می آید. توسط این قابلیت می توانید آن را در اول فهرست استیکر های خود داشته باشید.

photo_2016-05-24_18-26-36

photo_2016-05-24_18-26-44

۴- با زدن علامت دیلیت delete میتوانید استیکر های اضافه یا کم کاربرد را در صورت نیاز حذف کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که حذف استیکر ها موجب سریعتر شدن سیستم تلگرام شما خواهد شد.

۵- اگر تلگرام شما به روز باشد می توانید با فشردن گزینه ی share که در آپدیت جدید آن تعبیه شده است، استیکر ها را بین دوستان خود یا گروه ها به اشتراک بگذارید.

photo_2016-05-24_18-31-17

باتشکر از بازدید شما، می توانید در صورت علاقه تاپیک زیر را نیز مطالعه کنید.

چگونه می توانید در کمتر از یک دقیقه استیکر بسازید