شال گردن یکی از پوشش هایی است که هم کارکرد زینتی دارد و هم می توان آن را برای بیشتر گرم نگه داشتن سر و گردن استفاده کرد. وقتی زمستان از راه می رسد خانم ها و آقایان به راحتی می توانند این اکسسوری زیبا را به ظاهر خود اضافه کنند. اما چطور می توان شال گردن را شیک و قشنگ گره زد و بست؟ ما با ما همراه باشید تا با روش های بستن شال گردن آشنا شوید.

1گره فرانسوی

در این روش، شالگردن را تا بزنید و روی شانه های خود بیندازید. یک سر آن را بگیرید و زیر و روی حلقه شالگردن بکشید. سر دیگر را بگیرید و زیر و روی همان حلقه بکشید.

2گردنبند گره زده شده

شال گردن را به دور گردن خود بپیچید. یک سر آن را بگیرید و آن را دور دست خود بپیچید. بکشیدش تا یک گره شل بخورد. سر دیگر شالگردن را بگیرید و دوباره بکشید تا گره شلی بخورد و بعد اول آن را زیر حلقه گره ببرید و بعد روی آن بیاورید.

3گردنبند

اگر شال گردنتان بلند است آن را از طول تا کنید. انتهاها را بگیرید و آنها را به هم گره بزنید. آن را روی گردنتان بیندازید و سپس پیچیدید و دوباره گره بزنید.

4گره دو رو

دو تا از شال های محبوبتان را پشت به پشت هم قرار دهید. یک بار آن را دور گردنتان گره بزنید و الیاف را برگردانید تا بتوانید آن ها را ببینید.

5دور گردن انداختن

به همین سادگی! آسان ترین راه برای استفاده از شالگردن همین است! آن را دور گردنتان بیندازید.

6گره زدن دور گردن

یک شالگردن بلند را بردارید و آن را دوبار دور گردنتان بچرخانید. انتهاهای آن را یک نیم گره بزنید و آنه ارا زیر حلقه های شالگردن جا کنید.

7پیچاندن دور گردن

یک شال گردن بلند را یک بار دور گردنتان بپیچانید. یک نیم گره را با انتهاهای بلند در بالای گردنتان ایجاد کنید. الیاف حلقه ی گردن را روی نیم گره بکشید.

8گره شنلی

این یک ورژن اندکی پیشرفته تر برای انداختن شال گردن روی بدن است. در این روش، شالگردن را مانند یک عبا یا شنل دور شانه هایتان بیندازید و از پشت، دو سر شال را به هم نیم گره بزنید. دو سر را محکم ببندید. الیاف شالگردن را پایین بکشید تا گره ها مخفی شوند.

9حلقه کلاسیک

شال را دور گردنتان بیندازید و یک سر را اندکی بیشتر به پایین بکشید. آن سر را دور گردنتان بکشید و بگذاریذ هر دو سر بیفتند.

10شال بافته شده

یک شالگردن بلند را بردارید و آن را پشت گردنتان بیندازید. هر دو سر آن را نیم گره شل بزنید. طرف سمت راست را بگیرید و ان را از روی سمت چپ رد کنید و سپس زیر حلقه شالگردن بکشید و طرف سمت چپ را (که حالا سمت راست شده است) بگیرید و آن را از روی سمت دیگر رد کنید تا هر دو سر شالگردن به اندازه ای کوتاه شده باشند که بتوان آنها را به هم گره زد. حالا شالگردن حالت بافتنی پیدا کرده پس آن را بکشید تا کمی شل شود و سپس دو سر کوتاه را به هم گره بزنید.

11گره رول شده

شالگردن را یک بار دور گردنتان بپیچانید. هر سمت شالگردن را بالا ببرید و روی حلقه ی گردن قرار دهید.

12حلقه ی دوبل

شال گردن را دو بار دور گردنتان بپیچانید. یک سر آن را رو و زیر حلقه های گردن ببرید و انتهاهای آن را به هم گره بزنید.

13گره کلاسیک

این گره کلاسیکی است چون هم خیلی آسان و هم خیلی زیباست.شالگردن را از طول تا کنید. آن را پشت گردنتان قرار دهید و هر دو سمت آن را به سمت جلو بیاورید. دو طرف آن را که شل هستند از داخل حلقه رد کنید.

۱ دیدگاه

دیدگاه